Kosiarka Spalinowa Yard Force 450E Series Teste

Deal Score0
Deal Score0

Yard Force 450E Series Teste

Kosiarka spalinowa Yard Force 450E Series jest kosiarką o najlepszym stosunku jakości do ceny, dzięki niskiej cenie i ogólnej jakości. Jest to model, który spodoba się nabywcom poszukującym dobrej oferty, ale także bardzo wydajnej kosiarki o dobrej jakości cięcia i dobrej zwrotności, nawet w trudnym terenie. Zobacz również nasz wpis o najlepszych kosiarkach na rynku.

Ta kosiarka spalinowa jest obecnie niedostępna.

Mocne strony kosiarki termicznej Yard Force serii 450E

Kosiarka spalinowa Yard Force 450E Series ma wiele zalet i mocnych stron, a wśród nich możemy wyróżnić następujące, które uważamy za najbardziej decydujące:

 • Dobra wydajność cięcia
 • Duży pojemnik na trawę
 • Przyjemne wzornictwo
 • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
 • Łatwy w obsłudze i lekki

Dane techniczne kosiarki termicznej Yard Force serii 450E

Ta wysokiej jakości kosiarka spalinowa posiada następujące cechy główne i dane techniczne:

 • Silnik 125cc Briggs & Stratton
 • Bardzo szybki elektryczny system rozruchowy Prime’n PullE-Z
 • Samojezdny
 • Wytrzymała stalowa rama
 • Szerokość cięcia 46cm
 • Wysokości cięcia od 25 do 75 mm
 • Pojemnik na trawę 55 litrów, hybrydowy
 • Funkcja mulczowania
 • 2 lata gwarancji + 1 rok

Dla kogo przeznaczona jest kosiarka Yard Force serii 450E?

Idealna do średnich i dużych powierzchni, ta kosiarka z łatwością spełni oczekiwania wszystkich właścicieli domów. Łatwy w użyciu, niezawodny i łatwy w obsłudze, uwiedzie Cię również bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny. Jego wysoka wydajność koszenia i dobra jakość wykończenia przypadnie do gustu wielu osobom, które chcą mieć zadbany trawnik o powierzchni od 100 do 800 metrów kwadratowych.

Nasza opinia o kosiarce termicznej Yard Force serii 450E

Kosiarka Yard Force 450E Series to najbardziej wartościowy model w naszym zestawieniu. Z bardzo małą ilością słabych stron i wieloma mocnymi, jest to ciekawy model dla tych, którzy chcą kupić bez rozbijania banku! Jak zobaczysz w szczegółowym teście poniżej, będzie on doskonałym wyborem dla skromnych i średnich trawników, a jego wydajność i jakość cięcia będą decydującymi argumentami za jego wyborem, jeśli chcesz mieć zawsze czysty i zadbany trawnik!

Dobra jakość cięcia

Kosiarka Yard Force serii 450E charakteryzuje się dobrą jakością koszenia w każdych warunkach trawiastych. Bez względu na to, czy jest to wysoka i tłusta trawa, czy też już krótki i suchy trawnik, noże zawsze wykonują perfekcyjne cięcie, nie pozostawiając żadnych ścinków. Ostrza zamontowane w tej maszynie są prawdopodobnie dobrej jakości, a ich prędkość obrotowa zapewnia czyste cięcie już przy pierwszym przejściu.

Ponadto maszyna ta wyposażona jest w funkcję mulczowania, która umożliwia drobne rozdrobnienie skoszonej trawy i rozrzucenie jej automatycznie w formie oprysku lub ręcznie w celu wykorzystania jako mulcz lub naturalny nawóz do odrostów.

Interesująca zdolność cięcia

Dzięki szerokości koszenia 46 cm i wielu różnym wysokościom koszenia od 25 do 75 mm ta ekonomiczna kosiarka spalinowa oferuje znaczną wydajność koszenia. Kosiarka Yard Force serii 450E nie będzie przeznaczona do koszenia dużych powierzchni, ale do większości nowoczesnych ogrodów i trawników (poniżej 800 metrów kwadratowych) będzie więcej niż wystarczająca.

Dodatkowo do tego typu powierzchni wystarczy praktyczny 55-litrowy kosz na trawę. Jest bardzo łatwy w demontażu i montażu, ale brakuje mu uchwytu do przenoszenia na górze, co byłoby przydatne dla osób, które mają do pokonania kilka metrów przed opróżnieniem go.

Dobra manewrowość

Dość umiarkowana waga tej kosiarki termicznej (28 kg) jest całkiem rozsądna w porównaniu z jej możliwościami. Jest bardzo zwrotny, a jego zdolność do samokontroli w znacznym stopniu przyczynia się do tego, że nie trzeba wkładać żadnego wysiłku w koszenie trawnika. W przypadku nierówności terenu jest to prawdziwy plus, który zapewnia prawdziwy komfort pracy. Jego koła dobrze trzymają się podłoża i nawet jeśli podłoże jest tłuste lub lekko wilgotne, nie będziesz miał problemów z trakcją. Wreszcie, jego zdolność do skręcania jest wzmocniona przez jego dość kompaktowe wymiary i dość sprytny projekt, który daje mu bardzo rozsądną długość całkowitą (mniej niż 1,5 metra).

Dość poprawna ergonomia

Ta Kosiarka spalinowa o przyjemnej linii i przemyślanej konstrukcji cierpi jednak z powodu braku w pełni składanego uchwytu. Można go zdjąć, ale nie można go złożyć, co jest czasochłonne, jeśli chce się zoptymalizować przechowywanie kosiarki. Kierownica jest regulowana, aby dopasować się do różnych rozmiarów użytkowników, ale brakuje jej również uchwytu do przenoszenia na koszu, aby ułatwić obsługę.

Podstawowe funkcje tej kosiarki są dobrze zaprojektowane, a regulacja jest łatwa do wykonania. Jest również bardzo łatwy do zmontowania po dostarczeniu.

Wreszcie, niewątpliwą zaletą jest system szybkiego rozruchu elektrycznego. Funkcja ta pozwala na doładowanie silnika jak dławik za pomocą jednego przycisku, a silnik uruchamia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez konieczności wykonywania pracy.

Dobra ogólna niezawodność

Ogólnie rzecz biorąc, ta kosiarka spalinowa o bardzo dobrej cenie jest bardzo niezawodna. Uznaliśmy, że jest bardzo solidnie i trwale wykonany: podczas naszego testu nie wykazywał żadnych oznak awarii. Na portalach społecznościowych komentarze użytkowników tego modelu również wskazują na ten sam kierunek: nienaganne wykonanie i brak zauważalnych awarii.

Funkcje bezpieczeństwa są również dobrze przemyślane i ta kosiarka jest stosunkowo bezpieczna w użyciu, o ile przestrzega się instrukcji producenta i zwykłych środków ostrożności.

Kosiarka spalinowa Yard Force serii 450E przekonała nas do siebie! Oferuje dobrą wydajność cięcia, doskonałą niezawodność i przede wszystkim dobrą wydajność pracy za bardzo rozsądną cenę. Jego cechy w połączeniu z ekonomiczną ceną sprawiają, że jest to najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku i model, który warto kupić! Jeśli nie masz wielkiego trawnika do koszenia, zakup kosiarki termicznej Yard Force 450E Series będzie koniecznością, a będziesz miał wydajną, łatwą w obsłudze i przyjemną w użyciu kosiarkę, bez rozbijania banku!

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Inteligentne Zakupy
Logo