Kosiarka spalinowa Einhell GE-PM 53 S HW-E Li Teste

Deal Score0
Deal Score0

Einhell GE-PM 53 S HW-E Li Teste

Kosiarka termiczna Einhell GE-PM 53 S HW-E Li zajmuje najwyższe miejsce na podium, a dla nas jest to zdecydowanie najlepsza dostępna kosiarka. Bardzo trwały, o dużej wydajności koszenia, niezawodny i łatwy w obsłudze, jest to model, którego potrzebujesz, jeśli masz średni lub duży ogród. W każdym przypadku będzie to pewność łatwego przejścia kosiarki dla wyniku, który jest zawsze bardzo schludny i czysty. Zobacz również nasz wpis o najlepszych kosiarkach.

Einhell Kosiarka spalinowa GE-PM 53 S HW-E Li (2,8 kW)

AE__amazonpl amazon.pl
Last update was on: June 9, 2024 3:02 pm
Producent ‎Einhell
Numer części ‎3404810
Wymiary produktu ‎97.6 x 60 x 46 cm; 43.8 kg
Baterie: ‎1 Litowo-jonowa (w zestawie)
Numer modelu ‎3404810
Rozmiar ‎Schnittbreite 53 cm
Rodzaj źródła zasilania ‎Benzin
Liczba sztuk przedmiotu w opakowaniu ‎1
Liczba elementów ‎3
System pomiaru ‎Metric
Baterie w zestawie? ‎Tak
Wymaga baterii? ‎Tak
Typ ogniwa akumulatora ‎Litowo-jonowa
Waga ‎43.8 Kilogramy
Producent ‎Einhell
Do dyspozycji jest pięć opcji mulczowanie przez adapter do mulczowania, wyrzut boczny lub wyrzut deflektorowy. W dużym koszu na trawę (80 l) można również zbierać skoszoną trawę i opróżniać przy pełnym wskaźniku poziomu napełnienia.

Mocne strony kosiarki spalinowej Einhell GE-PM 53 S HW-E Li

Kosiarka termiczna Einhell GE-PM 53 S HW-E Li ma szereg atutów, ale najważniejsze z nich to:

 • Bardzo duża wydajność cięcia
 • Duży zbiornik
 • Bardzo kompaktowy model
 • Bardzo łatwy start
 • Samojezdny z dobrą trakcją

Charakterystyka techniczna kosiarki termicznej Einhell GE-PM 53 S HW-E Li

Najważniejsze cechy i parametry techniczne kosiarki termicznej Einhell GE-PM 53 S HW-E Li to m.in:

 • Kosiarka samojezdna
 • 4-suwowy, jednocylindrowy silnik
 • Odłączane tylne koła zapobiegające poślizgowi na tłustym podłożu
 • Rozruch elektryczny “E-Start” poprzez dodanie akumulatora PXC z impulsem
 • Może obsługiwać trawniki o powierzchni do 1800 m².
 • 53 cm szerokości koszenia
 • Kosz na trawę o pojemności 80 litrów
 • Centralna regulacja wysokości cięcia w 6 różnych pozycjach
 • Duże koła z napędem na łożyskach kulkowych
 • Łatwe czyszczenie dzięki technologii Vortex w obudowie z przyłączem do węża i skrobaczką w zestawie
 • Składana i regulowana kierownica z miękką powierzchnią uchwytu

Dla kogo przeznaczona jest kosiarka termiczna Einhell GE-PM 53 S HW-E Li?

Kosiarka termiczna Einhell GE-PM 53 S HW-E Li dzięki wyjątkowej wydajności koszenia jest idealna do dużych trawników. Jest odpowiednia zarówno dla profesjonalistów, jak i osób prywatnych, które mają wymagania w zakresie wydajności i wytrzymałości kosiarki. Kosiarka GE-PM 53 S HW-E Li z łatwością poradzi sobie z trawnikami o powierzchni do 1800 metrów kwadratowych, ale jej kompaktowe rozmiary i zwrotność sprawiają, że jest stosunkowo łatwa w obsłudze i może zdziałać cuda również na mniejszych powierzchniach.

Nasza opinia na temat urządzenia Einhell GE-PM 53 S HW-E Li

Najlepszą kosiarką termiczną dostępną obecnie na rynku jest Einhell GE-PM 53 S HW-E Li, co potwierdzą szczegółowe wyniki naszego testu poniżej. Jest to bardzo kompletny model, niezawodny i wydajny, szczególnie wytrzymały na duże powierzchnie trawnika. Gwarancja zawsze czystego, zadbanego trawnika, o każdej porze roku!

Dobra jakość cięcia

Kosiarka termiczna Einhell GE-PM 53 S HW-E Li zapewnia dobrą jakość koszenia w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z gęstą trawą, dość wysokim trawnikiem czy suchym trawnikiem, noże zamontowane w tym urządzeniu zapewniają dość wydajne i czyste koszenie.

Jakość użytej stali jest dobra, a ostrzenie diamentowe zapewnia krawędź tnącą, która pozostawia niewiele ścinków trawy przy pierwszym przejściu.

Interesująca jest również funkcja mulczowania w tym modelu, ponieważ ścinki mogą być wykorzystane jako nawóz lub mulcz. Skoszona trawa jest bardzo drobno rozdrabniana i dość łatwo rozrzucana za kosiarką termiczną.

Bardzo duża wydajność cięcia

Główną zaletą urządzenia Einhell GE-PM 53 S HW-E Li jest bez wątpienia wydajność cięcia, która jest bardzo wysoka jak na model w tej kategorii. Szerokość koszenia 53 cm i duża pojemność zbiornika (80 litrów) sprawiają, że ta kosiarka termiczna bez problemu poradzi sobie z dużymi trawnikami (do 1800 metrów kwadratowych). To, co odróżnia je od innych modeli na rynku, to nie tylko duża średnica cięcia, ale również pojemność paliwa, która zapewnia dużą autonomię dzięki jednocylindrowemu silnikowi, który jest raczej oszczędny pod względem zużycia.

Na koniec warto wspomnieć o 6 centralnie regulowanych wysokościach cięcia, które oferują szeroki zakres regulowanych wysokości od 25 do 70 mm, co pozwala na sprostanie wielu różnym sytuacjom i jest wystarczające w większości przypadków.

Dobre właściwości jezdne i trakcyjne

Ta kosiarka spalinowa, mimo że waży 44 kg, jest dość zwrotna i nie sprawia trudności w przemieszczaniu. W rzeczywistości ma bardzo ciekawą trakcję z bardzo wydajną autotrakcją w tym modelu i odłączanymi tylnymi kołami, aby móc łatwo jeździć po każdym rodzaju podłoża.

Moc jest wystarczająca do pokonania nierównego lub średniego terenu, a tylko strome zbocza wymagają, aby nieco popchnąć maszynę. Wreszcie, można go łatwo podnosić i obracać, aby obracać się lub pracować w ciasnych kątach i zakamarkach.

Dobrze przemyślana ergonomia

Pomimo dużej wydajności pracy i dobrej mocy, ta kosiarka spalinowa Einhell GE-PM 53 S HW-E Li jest nadal bardzo kompaktowa i wspaniale jest móc ją przechowywać z całkowicie złożoną kierownicą. Ma tylko 46 centymetrów wysokości, więc z łatwością można go przechowywać pod wiatą w garażu.

Kierownica jest również regulowana i oferuje prawdziwy komfort zarówno pod względem pozycji, jak i powierzchni. Ma ciekawy uchwyt, a także dość miękką powłokę.

W maszynie tej zainstalowany jest również system szybkiego rozruchu elektrycznego z dedykowanym akumulatorem. Zapewnia on prawdziwy impuls do uruchomienia kosiarki i nie musisz się martwić, że będziesz miał jakiekolwiek trudności z jej uruchomieniem. Co więcej, pełna bateria pozwoli Ci na dziesiątki startów bez konieczności doładowywania.

Ostatnią ciekawostką jest możliwość podłączenia węża, który bardzo łatwo wyczyści wnętrze pokładu. Przyłącze węża jest już wbudowane w maszynę, a skrobak zapewnia, że wnętrze agregatu jest całkowicie wolne od lepkich osadów z trawy.

Na koniec należy zauważyć, że maszyna jest dość łatwa do zmontowania po dostawie. Jedynie linki sprzęgła i przyspieszenia wymagają uwagi. Muszą być one zamontowane w określonej kolejności i jeśli popełnisz błąd, maszyna nie będzie działać! Jest to jednak wyraźnie wyjaśnione w instrukcji montażu, której należy dokładnie przestrzegać.

Doskonała niezawodność

Nie ma szczególnych słabości w niezawodności tej kosiarki termicznej. Jego konstrukcja jest solidna i poważna. Ponadto marka Einhell cieszy się solidną reputacją w dziedzinie narzędzi ogrodniczych. Podczas naszego testu mogliśmy sprawdzić, że nie stwarza on żadnego szczególnego ryzyka awarii i nie powoduje żadnych problemów w użytkowaniu. W rzeczywistości większość komentarzy nabywców opisuje maszynę jako niezawodną i trwałą. Warto również podkreślić, że wszystko zostało optymalnie przemyślane pod względem bezpieczeństwa. Jeśli będziesz używać tej kosiarki termicznej zgodnie z zaleceniami producenta i nie pomijając zabezpieczeń przewidzianych w tym modelu, nie powinieneś napotkać żadnych problemów tego typu.

Naszym zdaniem, Einhell GE-PM 53 S HW-E Li jest najlepszą kosiarką termiczną dostępną obecnie na rynku i możesz ją kupić z zamkniętymi oczami. Zwłaszcza jeśli masz do skoszenia duży obszar, ponieważ jego mocną stroną jest duża wydajność koszenia. Jednak nawet jeśli masz mniejszy ogród, to nadal jest to dobry wybór, a jego liczne zalety pozwolą Ci kosić trawnik wydajnie i bez zbytniego wysiłku, aby uzyskać doskonały rezultat za każdym razemu

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Inteligentne Zakupy
Logo