Kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX Teste

Deal Score0
Deal Score0

Kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX Teste

Kosiarka spalinowa Jednak poza atrakcyjną ceną, model ten posiada wiele zalet, które warto odkryć! Ta kosiarka zaskoczy wielu nabywców swoją przemyślaną ergonomią, zwrotnością i dość niską wagą. Jest to więc ciekawy produkt, który docenią osoby posiadające małe trawniki lub poszukujące prostego, ekonomicznego i bardzo lekkiego w obsłudze produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosiarkach, sprawdź nasz post o najlepszych kosiarkach, które możesz kupić.

GREENCUT Kosiarka spalinowa 139 cc 5 KM ręczna trakcja, szerokie cięcie 390 mm

AE__amazonpl amazon.pl
Last update was on: May 9, 2024 4:23 pm
Producent ‎Greencut
Numer części ‎GLM660SX
Wymiary produktu ‎135 x 49 x 102.5 cm; 18 kg
Numer modelu ‎1000024
Wycofane przez producenta ‎Nie
Rozmiar ‎40 cm
Colour ‎Czerwony
Styl ‎Rama z tworzywa sztucznego 139 cm
Rodzaj źródła zasilania ‎Zasilany gazem
Napięcie ‎220 Wolty
Moc w watach ‎3600 W
Moc (w koniach mechanicznych) ‎5
Liczba sztuk przedmiotu w opakowaniu ‎1
Liczba elementów ‎1
Długość ostrza ‎40 Centymetry
System pomiaru ‎Metric
Baterie w zestawie? ‎Nie
Wymaga baterii? ‎Nie
Waga ‎18 Kilogramy
Producent ‎Greencut

Najważniejsze cechy kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX

Kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX oferuje swoim użytkownikom wiele wspaniałych zalet, z których najważniejsze według nas są:

 • Dobra jakość cięcia
 • Wiele wysokości koszenia
 • Łatwa w obsłudze kosiarka
 • Dobra ergonomia
 • Dość lekka kosiarka

Charakterystyka techniczna kosiarki spalinowa Greencut GLM660SX

Aby dać Ci jasny pogląd na możliwości tej kosiarki spalinowej, poniżej przedstawiamy jej główne dane techniczne:

 • 4-suwowy, chłodzony powietrzem silnik
 • Zbiornik paliwa 0,7 l
 • Moc 5 KM
 • Szerokość cięcia 40 cm
 • 7 pozycji wysokości cięcia od 25 do 75 mm
 • 6-calowe koła z przodu i z tyłu
 • Poziom hałasu 96 dB (A)
 • Maksymalna pojemność kosza: 40 litrów
 • Ciężar całkowity 20 kg

Dla kogo przeznaczona jest kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX?

Kosiarka ta skierowana jest głównie do osób prywatnych, zwłaszcza tych, które nie dysponują dużym areałem ziemi. Rzeczywiście, wydajność tego produktu jest nieco ograniczona przez dość niewielką szerokość cięcia w porównaniu z innymi modelami oraz przez dość mały zbiornik paliwa. Z 0,7 litra, które można w nim umieścić, można skosić około 250 metrów kwadratowych trawnika. Można oczywiście uzupełniać zbiornik, ale to stawia pod znakiem zapytania pojemność tego urządzenia.

Nasza opinia o kosiarce spalinowa Greencut GLM660SX

Dość wydajny i niezawodny produkt, kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX jest najtańsza z naszego wyboru. Z pewnością nie jest to najlepsza kosiarka spalinowa na rynku, ale ma wiele zalet w stosunku do ceny, za którą jest oferowana. Jak widać w poniższym teście, będzie to doskonały wybór dla mniejszych trawników, gdzie jego zwrotność i niewielka waga będą cennymi zaletami. Wreszcie, przemyślana ergonomia i jakość cięcia sprawiają, że ten ekonomiczny model jest bezpiecznym wyborem!

Dobra jakość cięcia

Kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX oferuje zadowalającą jakość koszenia w każdych warunkach. Jest to z pewnością zasługa wysokiej jakości podwójnych ostrzy, w które jest wyposażony: ich stal jest wysokiej jakości i została poddana specjalnej obróbce w celu łatwego ostrzenia i czystego cięcia. Z łatwością można pracować w gęstych trawnikach, a nawet w dzikiej trawie. Wreszcie, nawet w optymalnych warunkach i w celu uzyskania czystego cięcia, praca jest łatwa i dobrej jakości. Należy jednak zaznaczyć, że kosiarka ta nie posiada opcji mulczowania, choć nie jest ona niezbędna w przypadku dobrej kosiarki.

Nieco ograniczona zdolność cięcia

Dzięki szerokości koszenia 40 cm kosiarka Greencut GLM660SX jest z konieczności ograniczona do małych i średnich trawników. Jeśli masz do skoszenia duży obszar, będziesz musiał często wracać i wracać, ponieważ ścieżka koszenia jest zbyt wąska. Wreszcie, to również zbiornik paliwa ogranicza pracę tego modelu: przy maksymalnej pojemności 0,7 litra, będziesz w stanie skosić tylko około 250 m2. Wreszcie, kosz na trawę jest również nieco mniejszy, o pojemności 40 litrów, ale doskonale sprawdzi się na niezbyt dużych trawnikach.Jeśli chodzi o wysokość koszenia, jest wiele powodów do zadowolenia, z 7 pozycjami wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm. Jest to więcej niż wystarczające i powinno zaspokoić wszystkie potrzeby związane z koszeniem.

Dobra manewrowość

Niewielki ciężar tej kosiarki spalinowej (tylko 20 kg!) i jej przemyślana konstrukcja sprawiają, że jest ona dość zwrotna i łatwa do przemieszczania. Jest to szczególnie zauważalne na lekko nierównym terenie, gdzie jego rozsądna waga robi różnicę w porównaniu z modelami, które mogą ważyć dwa razy więcej, ale nawet na płaskim terenie jego lekkość robi różnicę.

Ta kosiarka ma również 6-calowe koła, które są doskonałe i zapewniają dobrą trakcję, a konstrukcja opon pozwala nawet na wygodną pracę w lekko zatłuszczonym terenie.

Dobrze przemyślana ergonomia

Ergonomiczny kształt kierownicy tej maszyny ułatwia prowadzenie kosiarki. Kierownica jest w pełni regulowana i składana. Można ją łatwo dostosować do wzrostu użytkownika i nie przeszkadza w koszeniu trawnika.

Wreszcie, jeśli chodzi o przechowywanie, oferuje on prawdziwą kompaktowość i znaczną oszczędność miejsca na wysokości. Wyposażony jest w automatyczny dławik, który znacznie ułatwia rozruch silnika, pod warunkiem, że postępujesz zgodnie z instrukcją obsługi. Wreszcie, dostęp do filtrów, silnika i oczywiście kosza na trawę jest dobrze przemyślany, a jego wyjęcie lub wymiana zajmuje tylko kilka sekund.

Interesująca niezawodność

Ogólnie rzecz biorąc, ta bardzo ekonomiczna kosiarka spalinowa jest niezawodna i mało podatna na awarie. Niewielu konsumentów skarżyło się na jakiekolwiek problemy, a podczas naszego testu nie zauważyliśmy żadnej szczególnej kruchości. Trzeba jednak uważać na proces uruchamiania, który nie jest skomplikowany, ale może być problemem dla niektórych osób, które nie postępowały zgodnie z instrukcją obsługi.

Wreszcie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, bardzo solidna obudowa ochronna dobrze chroni użytkownika, a wszystkie podstawowe funkcje bezpieczeństwa kosiarki są obecne i doskonale działają.

Podsumowując, stwierdziliśmy, że kosiarka spalinowa Greencut GLM660SX to solidny, wydajny i łatwy w obsłudze produkt. Jeśli dysponujesz raczej niewielką działką, będzie to z pewnością bardzo dobry wybór ekonomiczny. Jest to rzeczywiście najtańsza kosiarka spalinowa w naszym zestawieniu, a biorąc pod uwagę jej pewne zalety, jest to niewątpliwie dobry interes! Jeśli nie masz ogromnego trawnika do koszenia, zakup kosiarki spalinowa Greencut GLM660SX nie powinien Cię rozczarować, a niezawodna i wydajna kosiarka posłuży Ci na lata spokoju i ogrodu, który zawsze jest czysty i zadbany!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Inteligentne Zakupy
Logo